Radek Štěpánek: český lev

Radek Štěpánek: český lev - Markéta Jindrová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Jindrová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Radek Štěpánek: český lev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Radek Štěpánek: český lev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Jindrová,. Číst Radek Štěpánek: český lev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sportovní příběh české tenisové hvězdy s obrovským srdcem.Životopis českého tenisty Radka Štěpánka, vítěze US Open a Australian Open, který v listopadu 2017 oznámil ukončení aktivní kariéry a spolu s legendárním Andrem Agassim začal trénovat hvězdného Novaka Djokoviće. Vyhrál 23 titulů, dvě grandslamové trofeje a bronzovou olympijskou medaili. Nejlepšího kariérního umístění na světovém žebříčku pak dosáhl v roce 2006, kdy obsadil osmou příčku. Přečtěte si neopakovatelný sportovní příběh Radka Štěpánka, tenisty s obrovským srdcem.


...lev se loučí - to nejlepší z rozlučky Radka Štěpánka ... Štěpánek se rozloučil s kariérou. Dorazili Jágr, Nedvěd ... ... ... Radek Štěpánek o své rozlučce - Duration: 5:00. Tenisový svět 6,052 views. ... Radek Stepanek Throws Novak ... Radek Štěpánek: český lev Markéta Jindrov ... Radek Štěpánek vyhrál 23 titulů, dvě grandslamové trofeje a bronzovou olympijskou medaili. Některé úspěchy přitom nasbíral až v letech, kdy tenisté odcházejí do zaslouženého důchodu. Do profesionálního tenisového klání vstoupil v roce 19 ... Radek Štěpánek - rozlučka: vstupenky a online stream | Bet ... ... . Do profesionálního tenisového klání vstoupil v roce 1996. Radek Štěpánek: český lev Markéta Jindrová, Tomáš Miklica Nakladatel: XYZ 2018 Radek Štěpánek (* 27. listopadu 1978 Karviná) je bývalý český profesionální tenista, tenisový trenér a bronzový medailista v soutěži smíšené čtyřhry z brazilského Ria de Janeira 2016.V pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY