Krakonoš a archa úmluvy

Krakonoš a archa úmluvy - Petr Nuckolls | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Nuckolls
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Krakonoš a archa úmluvy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krakonoš a archa úmluvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nuckolls. Číst Krakonoš a archa úmluvy Online je nyní tak snadné!

POPIS


JUDr. Slavomír Krákoš, zvaný Krakonoš, byl již čtenářům představen v prvních sedmi příbězích v knize „Krakonoš a kámen mudrců“. I dalších devět příběhů obsažených v této knize ostře vystupuje z jeho poklidné advokátní praxe. Krakonošovy kauzy někdy ovlivňují události, které nastaly v dobách hodně dávných, ve středověku, dokonce v době biblické, jindy lze nacházet jejich původ v létech druhé světové války. Vícekrát je nucen připustit, že ne vše, co se na Zemi děje, má také pozemský původ.


...š a archa úmluvy Autor: Nuckolls, Petr Nakladatel: OFTIS EAN: 9788074054365 ISBN: 978-80-7405-436-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... krakonos | Srovnanicen.cz ... . vydání) ... Krakonoš a archa úmluvy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Krakonoš a archa úmluvy. Celkové hodnocení ... Slavomír Krákoš, zvaný Krak ... Krakonoš a archa úmluvy | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Krakonoš a archa úmluvy. Celkové hodnocení ... Slavomír Krákoš, zvaný Krakonoš, byl již čtenářům představen v prvních sedmi příbězích v knize „Krakonoš a kámen mud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY