Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi

Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi - Ivana Karásková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Karásková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Karásková. Číst Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dětství, mládí a střední věk jsou úseky života, s nimiž si vesměs spojujeme příjemné vzpomínky. Ale stáří! Jen zcela výjimečně natrefíme na někoho, kdo ho velebí. Vždyť ani zatvrzelý optimista netuší, jakou bude mít jeho stáří podobu. Jak a kde zemře. Jaká nemoc ho paralyzuje. Šestnáct osobností převážně z uměleckého světa ukazuje čtenářům podzim života v příznivějším světle. Nejsou to senioři, kteří tráví volný čas u lékaře či v nemocnici, lidé psychicky labilní či negativističtí. Protagonisté rozhovorů, uveřejněných vesměs v magazínu MF DNES, dokážou stárnout s grácií. Všichni ti umělci, lékaři či sportovkyně v životě něco dokázali. A činí se i dál. Chátrání těla sice zabránit nedovedou, přesto si zachovávají nadhled a smysl pro humor. Svým postojem inspirují.


... a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi Autor: Karásková, Ivana Nakladatel: Triton EAN: 9788075535245 ISBN: 978-80-7553-524-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 15,5 × 15,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... 84321458 - viaf.org ... . vydání) Recenze Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi - Ivana Karásková Triton Podrobnosti a specifikace a popis Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi - Ivana Karásková si přečtěte níže či přímo na webu e-shopu Kosmas.cz. Toto zboží si můžete pořídit již od 206 Kč. Protagonisté rozhovorů, uveřejněných vesměs v magazínu MF DNES, dokážou stárnout s grácií. Všichni ti umělci, lékaři či sportovkyně v životě ně ... Staří a nezkrotní - Rozhovory s osobnostmi - Ivana ... ... .cz. Toto zboží si můžete pořídit již od 206 Kč. Protagonisté rozhovorů, uveřejněných vesměs v magazínu MF DNES, dokážou stárnout s grácií. Všichni ti umělci, lékaři či sportovkyně v životě něco ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY