Rejstřík Numismatického sborníku 16 – 30

Rejstřík Numismatického sborníku 16 – 30 - Eduard Šimek (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Šimek (ed.)
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rejstřík Numismatického sborníku 16 – 30.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rejstřík Numismatického sborníku 16 – 30 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Šimek (ed.). Číst Rejstřík Numismatického sborníku 16 – 30 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtenáři v publikaci naleznou nejen potřebné zdroje informací k řešení otázek spjatých s tisíciletou historií peněz, ale i podněty k objevování bílých míst v poznání skutečností a jevů, jimž se numismatika věnuje. Svou strukturou a formou navazuje na rejstřík prvých patnácti svazků, vydaný již před třiceti pěti lety. Je členěna do tří oddílů propojených vzájemnými odkazy: I. Jmenný rejstřík autorů, II. Systematický rejstřík (pododdíly: A – Část všeobecná; B – Část chronologická), III. Nálezy mincí (pododdíly: A – Abecední rejstřík lokalit; B – Chronologický přehled).


...tenáři v publikaci naleznou nejen potřebné zdroje informací k řešení otázek spjatých s tisíciletou historií peněz, ale i podněty k objevování bílých míst v poznání skutečností a jevů, jimž se ... Numismatický sborník 32/1 (Jiří Militký) > kniha | PreSkoly.sk ... ... Rejstřík Numismatického sborníku 16-30 Eduard Šimek (ed.) Čtenáři v publikaci naleznou nejen potřebné zdroje informací k řešení otázek spjatých s tisíciletou historií peněz, ale i podněty k objevování bílých míst v poznání skutečností a jevů, jimž se numismatika věnuje. Rejstřík Numismatického sborníku 16 - 30 . Čtenáři v publikaci naleznou nejen potřebné zdroje informací k řešení otázek spjat ... Numismatický sborník - Centrum medievistických studií ... . Rejstřík Numismatického sborníku 16 - 30 . Čtenáři v publikaci naleznou nejen potřebné zdroje informací k řešení otázek spjat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY