Civilizace na planetě Zemi

Civilizace na planetě Zemi - Bedřich Moldan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Moldan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Civilizace na planetě Zemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Civilizace na planetě Zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Moldan. Číst Civilizace na planetě Zemi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Civilizace na planetě Zemi Bedřicha Moldana je primárně určena studentům gymnázií, ale může sloužit i při výuce na dalších typech středních škol. Obsahově přímo navazuje na témata Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia (zvláště vzdělávací oblasti Člověk a příroda, Člověk a společnost) a přispívá k prohloubení průřezových témat, jako jsou Environmentální výchova a Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech.


...se už skutečně nalezly podivné archeologické artefakty, které se nalézaly ve vrstvách a horninách mnohokrát starší než i naše civilizace ... Civilizace na planetě Zemi - Bedřich Moldan | KOSMAS.cz ... ... . Dokonce i v třetihorních i druhohorních! ... Osobně jsem přesvědčen, že naše současná technická civilizace na této planetě není první podobnou civilizací. Je možné ... Učebnice Civilizace na planetě Zemi Bedřicha Moldana je primárně určena studentům gymnázií, ale může sloužit i při výuce na dalších typech středních škol. Obsahově přímo navazuje na témata Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia (zvláště vzdělávací oblasti Člověk a příroda, Čl ... Kolik už bylo na zeměkouli před námi vyspělých civilizací ... ... . Obsahově přímo navazuje na témata Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia (zvláště vzdělávací oblasti Člověk a příroda, Člověk a společnost) a ... Pro srovnání uvedu informace Přírody, jak fungovaly dávné civilizace 1. typu na naší Planetě v dobách své největší slávy. Atlanťané fungovali podle Přírody z 50 % na živlové energie a pouze z 50 % na bioe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY