Tao zdraví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění

Tao zdraví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění - Daniel Reid | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Reid
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tao zdraví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tao zdraví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Reid. Číst Tao zdraví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lidé se čím dál více spoléhají na alternativní metody léčení. Tato kniha je jedinečný a praktický návod na harmonický a pozitivní životní styl, jenž je zároveň i seriózním úvodem do samotného taoismu. Tao, základní prvek v nejstarší civilizaci světa, je pro náš dnešní svět stejně důležitý jako pro tradiční Čínu. Tato praktická a čtivá kniha prozkoumává vyvážený a komplexní systém péče o zdraví, který uplatňují mistři bojových umění a meditující lidé již přes 5000 let. Daniel Reid zde představuje anekdotickým způsobem nejrůznější problémy týkající se praktických záležitostí spolu s jejich řešením. Kniha zahrnuje všechny zdravotní aspekty spolu se stručnými informacemi o dietě, výživě, lékařství, meditaci a sexuální józe.


...aví, sexu a dlouhého života: Nový praktický přístup starého vědění Daniel Reid Nakladatel: Pragma 2018 Kniha: Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Daniel Reid ... www.lenger.estranky.cz - RUNY ... . Fungujeme! ... (nový praktický přístup starého vědění) Související tituly dle názvu: Tao zdraví, sexu a dlouhého života Reid Daniel Cena: 319 Kč Tao zdraví, sexu a dlouhého života Reid Daniel Všechny informace o produktu Kniha Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Reid Daniel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Reid Daniel. E-kniha: Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Daniel Reid. Fungujeme! ... Tato kniha je jedinečný a praktický návod na harmonický a pozitivní životní styl, jen ... Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Reid Daniel od 316 Kč ... ... . E-kniha: Tao zdraví, sexu a dlouhého života - Daniel Reid. Fungujeme! ... Tato kniha je jedinečný a praktický návod na harmonický a pozitivní životní styl, jenž je zároveň i seriózním úvodem do samotného taoismu. ... meditaci a sexuální ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY