Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti

Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti - Anna Matvejevová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Matvejevová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Matvejevová. Číst Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Záhadná smrt devíti mladých studentů ze Sverdlovsku lidem už přes padesát let nedává spát. A když mladá jekatěrinburská spisovatelka jednoho dne skrze kukátko na chodbě uvidí skupinku lyžařů, ještě neví, že ďatlovovskou badatelskou horečkou brzy onemocní i ona. Když zemře její soused, do rukou se jí dostane fascikl dokumentů o pátrání po výpravě Igora Ďatlova, která se v zimě roku 1959 vydala na túru po Severním Uralu – a nikdy se odtud nevrátila. Anna se do dokumentů se zápalem noří a spatřuje v nich šanci na novou knihu, která by konečně prolomila ledy její tvůrčí krize. A tak se minulost setkává se současností, suchá fakta s obyčejným, civilním příběhem osamělé, rozvedené spisovatelky. Protokoly, pitevní zprávy, přepisy výslechů a další archiválie na stránkách knihy jsou však zcela reálnými dokumenty z jekatěrinburských archivů i pozůstalosti obětí a předkládají tak čtenáři jedinečný soubor původních informací o tragédii, která v padesátých letech zasáhla celý Sverdlovsk (nynější Jekatěrinburg) a svými nevyjasněnými okolnostmi zasela zrnko nespočtu konspiračních teorií. – Kniha vychází za podpory moskevského Institutu překladu.


...tlovův průsmyk aneb Záhada devíti Přidat komentář ... Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti - Anna Matvejevová ... ... . katarina4591. 13. dubna. Anna Aleksandrovna v knize líčí nejenom možné rozřešení Ďatlovové expedice, která po mnoho let zamotává hlavy různým milovníkům záhad, ale rovněž i svůj osobní příběh. ... Všetky informácie o produkte Kniha Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti. Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti : překlad: M ... Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti - Anna Aleksandrovna ... ... . Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti : překlad: Markéta Klobasová: grafická úprava ... Česky se jako první objeví její díla Najít Taťánu a Ďatlovův průsmyk. Anna Matvejevová žije v Jekatěrinburgu s manželem, třemi syny a kocourem. aktuality Kup knihu. Ďatlovův průsmyk aneb Záhada devíti 4....SOUVISEJÍCÍ KNIHY