Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje

Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje - Yrsa Sigurdardóttir | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Yrsa Sigurdardóttir
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yrsa Sigurdardóttir. Číst Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvanáct let po znásilnění a vraždě mladé dívky v Hafnarfjörduru je v Reykjavíku objeveno pouzdro s poselstvím pro budoucí generace. V pouzdru se nacházejí deset let staré dopisy, v nichž školáci popisují, jak si představují Island v roce 2016. Mezi dopisy se ovšem nachází i nepodepsaný vzkaz udávající iniciály lidí, kteří se mají stát obětí vraždy. Krátce po objevení pouzdra se v lázních v centru města najdou dvě useknuté paže, plavající v bazénku. Ruce vykazují známky toho, že je pachatel uťal oběti zaživa. Přesto policie nedostala žádné hlášení o pohřešované osobě a stejně tak se nevyrojily ani žádné zvěsti o chybějících rukou. Když se však přece jen objeví první znetvořené tělo, nedlouho po něm následuje další a začíná být zřejmé, že dopis z pouzdra nelze brát na lehkou váhu. Kriminalista Huldar upadl na policejním oddělení v nemilost, vyčítá se mu, že nezvládl jiný případ. Jelikož už na stanici nešéfuje, většina někdejších podřízených se ho straní. V troskách je i jeho vztah s psycholožkou Freyjou, přesto doufá, že se mu ho podaří zachránit, když ji do vyšetřování zapojí. Jenže s tím, jak celý případ i vrahův svět Huldara s Freyjou stále víc vtahuje, zjišťují, že nic neběží tak, jak si malovali, a nic není takové, jak se zdá.


... stran: 352, Cena: 339 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: Metafora, Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje ... Černá díra | KNIHCENTRUM.cz ... . Druhý díl série Freyja & Huldar. (série Freyja & Huldar) Yrsa Sigurdardóttir - Černá díra Novinka Skladem. Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje. Yrsa Sigurdardóttir Interpret: Klára Cibulková Nakladatel: OneHotBook 2020 . žádné recenze ... Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje... Autor: Yrsa Sigurdardóttir Série: Freyja & Huldar (2. díl) Překlad: Ondřej Duha Nakladatel: Metafora Rok v ... Černá díra - Yrsa Sigurđardóttir | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... ... Autor: Yrsa Sigurdardóttir Série: Freyja & Huldar (2. díl) Překlad: Ondřej Duha Nakladatel: Metafora Rok vydání: 2018 Počet stran: 352. Můj názor: Knihou Černá díra pokračuje série Freyja & Huldar známé autorky Yrsy Sigurdardóttir. Vzhledem k tomu, že první díl, DNA, ... Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje Druhý díl série Freyja & Huldar Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s předst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY