Králíček Toby a liška Pampe

Králíček Toby a liška Pampe - Jana Brnušáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Brnušáková
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Králíček Toby a liška Pampe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králíček Toby a liška Pampe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Brnušáková. Číst Králíček Toby a liška Pampe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomenutá kouzelná země, zkráceně Zakouze, to je místo, kde rostou zvláštní bylinky. Děda Hejkal je využívá k léčení, jeho netopýr Bojmír s nimi však provádí pěkné lumpárny. Jak si poradí králíček s divokým kocourem? Čím Bojmír zažene zlého tchoře, poplete žalobnici Vymetalovou, nebo donutí zloděje vrátit ukradené hodiny? Setkají se děti se ztracenou kamarádkou? Získá nakonec liška svoji původní barvu kožichu? Tohle všechno a další napínavá dobrodružství i veselé příběhy dětí a zvířátek najdete v knize s originálními ilustracemi, která je určena pro děti od 5 let.


...ek Toby a liška Pampe se dostanou do Zakouze ... Knihu, prosím!: dubna 2019 ... . Zakouze je zkratkou Zapomenuté kouzelné země, kde lidé rozumí zvířátkům a zvířátka lidem. V Zakouze žije nejen spousta tvorů, ale i děda Hejkal, který rozumí bylinkám. Je to velká země a králíček s liškou ji velice rádi a také s chutí prozkoumají Králíček Toby a liška Pampe - Jana Brnušáková ... Získá nakonec liška svoji původní barvu kožichu? Tohle všechno najdete v knize s originálními ilustracemi, která je určena dětem od pěti let. ... Králíček Toby a liška Pampe 190,-15 ... Králíček Toby a liška Pampe - Jana Brnušáková ... . ... Králíček Toby a liška Pampe 190,-153,-Skladem > 10 ks. Koupit. Králíček Toby a liška Pampe Zapomenutá kouzelná země, zkráceně Zakouze, to je místo, kde rostou zvláštní bylinky. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY