Česká říkadla - do kapsy

Česká říkadla - do kapsy - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká říkadla - do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká říkadla - do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Česká říkadla - do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knížce do kapsy naleznete přesně sto krásných českých říkadel, velmi známých a velmi oblíbených mezi našimi nejmenšími. Říkejte si s nimi například Zlatá brána otevřená, Šnečku, šnečku vystrč růžky, Běží liška k Táboru, Vařila myšička kašičku, Rak leze z díry, Žába skáče po blátě, Ententýky dva špalíky a mnohá další. Říkadla si můžete prohlížet, děti se je mohou učit a můžete si prohlížet i pestré obrázky. Vynikající zábava na cesty díky malému formátu knihy!


...knížce do kapsy naleznete přesně sto krásných českých říkadel, velmi známých a velmi oblíbených mezi našimi nejmenšími ... Myslenky do kapsy 5 | Sleviste.cz ... . Říkejte si s nimi například Zlatá brána otevřená, Šnečku, šnečku vystrč růžky, Běží liška k Táboru, Vařila myšička kašičku, Rak leze z díry, Žába skáče po blátě, Ententýky dva špalíky a mnohá další. Říkadla si ... Česká říkadla do kapsy V této knížce do kapsy naleznete přesně sto krásných českých říkadel, velmi známých a velmi oblíbených mezi našimi nejmenšími. Říkejte si s nimi například Zlatá brána otevřená, Šnečku, šnečku vystrč růžky, Běží liška k Táboru, Vařila myši ... Sun Česká říkadla do kapsy | Maxíkovy hračky ... . Říkejte si s nimi například Zlatá brána otevřená, Šnečku, šnečku vystrč růžky, Běží liška k Táboru, Vařila myšička kašičku, Rak leze z díry, Žába ... Sun Česká říkadla do kapsy. Malý formát knížečky, která je plná říkadel, které si mohou brát děti všude sebou. Knížka obsahuje 100 říkadel, těch ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY