Holky/Kluci – Jak to funguje?

Holky/Kluci – Jak to funguje? - Morice Astrid, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Morice Astrid,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky/Kluci – Jak to funguje?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holky/Kluci – Jak to funguje? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Morice Astrid,. Číst Holky/Kluci – Jak to funguje? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální oboustranná kniha (z jedné strany pro holky, z druhé pro kluky), která s humorem a nadhledem probírá velké otázky, které trápí většinou dospívajících – tělesné změny, střídání nálad, vztahy s rodiči, první lásky a sex, vztahy s přáteli, problém alkoholu a drog, úskalí internetu atd. Příručka poskytuje cenné rady i porozumění a povzbuzuje dospívající kluky i holky, aby se nebáli o svých problémech hovořit otevřeně a beze strachu.


...stí je tu tahle vtipně ilustrovaná knížka, která je na jedné straně pro holky a na druhé pro kluky, protože holky a kluci leckdy řeší různé věci ... Jak sbalit holku jednoduše ... . Najdeš v ní odpovědi na všechny otázky, které se týkají toho, co se ti děje v těle, v srdci i v hlavě, a rady, jak se v některých náročných situacích zachovat. Holky / Kluci - Jak to funguje? Originální oboustranná kniha (z jedné strany pro holky, z druhé pro kluky), která s humorem a nadhledem probírá velké otázky, které trápí většinou dospívajících - tělesné změny, střídání nálad, vztahy s rodiči, první lásky a sex, vztahy s přáteli, problém alkoholu a drog, úskalí internetu atd. Příručka poskytuje cenné rady ... Všechny informace o produktu Kniha Holky/Kluci - Jak to funguje? - Corre Frédérique, Morice Astrid, porovnání cen z ... Holky/Kluci - Jak to funguje? - Corre Frédérique, Morice ... ... . Příručka poskytuje cenné rady ... Všechny informace o produktu Kniha Holky/Kluci - Jak to funguje? - Corre Frédérique, Morice Astrid, porovnání cen z in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY