SEAL team six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky Seal

SEAL team six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky Seal - Don Mann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Don Mann,
DIMENZE
8,6 MB
NÁZEV SOUBORU
SEAL team six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky Seal.pdf


Chcete si knihu přečíst?SEAL team six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky Seal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Mann,. Číst SEAL team six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky Seal Online je nyní tak snadné!

POPIS


SEAL Team Six a Thomas Crocker se vracejí, aby se vydali na lov svého zatím nejúskočnějšího protivníka, který jim stále uniká: SokolaOperativec Thomas Crocker není v krajně nebezpečných misích celonárodního významu žádným nováčkem. Jeho úkol jej však tentokrát zavede blíže k domovu. Íránský terorista, jehož spolu se svým týmem pronásleduje, je totiž tentýž člověk, jenž před několika měsíci unesl Crockerovu ženu: Sokol, který se pokusil o krádež libyjského jaderného materiálu a osnuje plány ničivého útoku proti Americe. Crocker a jeho tým jsou mu v patách a hon na Sokola a jeho skupinu je zavádí z Bangkoku až do Caracasu.


...la prověřuje Crockera i zbývající příslušníky SEAL Team Six dosud nevídaným způsobem ... Seal team six lov draka don mann ralph pezzullo levně ... ... . Kulky létají v nepřetržité akci, a než příběh dospěje ke svému konci, jsou Crocker a jeho muži postaveni před vrcholnou zkoušku: přežít zajetí v rukou těch nejzvrácenějších mezi lidmi a svůj boj přenést na samotný ... SEAL Team Six a Thomas Crocker se vracejí, aby se vydali na lov svého zatím nejúskočnějšího protivníka, který jim stále uniká: Sokola. Operativec Thomas Crocker není v krajně nebezpečných misích celonárodního významu žá ... SEAL team six: Lov sokola - Don Mann, Ralph Pezzullo, 2018 ... ... . Operativec Thomas Crocker není v krajně nebezpečných misích celonárodního významu žádným nováčkem. Kupte knihu SEAL team six: Lov sokola od Don Mann, Ralph Pezzullo na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Seal Team Six: Lov sokola: Román bývalého příslušníka jednotky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY