Dcera hvězd

Dcera hvězd - Michaela Burdová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Burdová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera hvězd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcera hvězd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Burdová. Číst Dcera hvězd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. Lidé nepředstavují nic jiného než otrockou sílu a potravu pro stvůry. V lese za osadou hnije tajemství deroucí se ze záhrobí. Arinala se stala součástí plánu čehosi, co mělo zůstat dávno pohřbené. Co když ale sama sebe připravila o jedinou možnost, jak z téhle noční můry uniknout? Může se znovu stát Dcerou hvězd, nebo už je pozdě? Příběh o ztrátě, odvaze, nenávisti a smrti, ale také o síle přátelství, hledání sama sebe a o strachu z toho, kým by se člověk mohl stát.


...e jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá ... Dcera hvězd Nosková Věra - oblibeneknihy.cz ... . Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. "Dcera hvězd je titulem plným strhujících a nečekaných zvratů, které čtenáře nenechají chladným a neustále budou aktivizovat jeho fantazii. Knihu můžeme zařadit do žánru dark fantasy. ... DCERA HVĚZD | Ukázka ~ Books full of magic ... . Knihu můžeme zařadit do žánru dark fantasy. Představovat si tak můžete nejen prostředí, postavy, ale také jednotlivé situace, jež jsou povětšinou vcelku drsné. Román Dcera hvězd je úvodním dílem temné fantasy série o válečnicích bohů pro YA čtenáře. Už na první pohled kniha zaujme nejen poutavou obálkou, ale i anotací, která slibuje originální příběh ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY