Hraju, abych žil 2 – Klan

Hraju, abych žil 2 – Klan - Dmitrij Rus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dmitrij Rus
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hraju, abych žil 2 – Klan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hraju, abych žil 2 – Klan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dmitrij Rus. Číst Hraju, abych žil 2 – Klan Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jiný svět byl původně jen obyčejnou online hrou na hrdiny. Fenomén vtažení z něj však udělal něco velmi výjimečného a velmi nebezpečného. Nevyléčitelně nemocný Gleb se uchýlil do světa meče a magie naprosto dobrovolně. Ani se nestačil pořádně zorientovat a už se zapletl do vysoké hry o moc a bohatství. Původně bezstarostný svět věčného života se totiž stal s přibývajícím počtem vtažených hráčů předmětem zájmu mocenských a finančních kruhů. S pomocí věrných přátel, bezpečným zázemím klanu a přízní virtuálních bohů se proto Gleb pouští do boje o udržení Jiného světa v té podobě, v jaké ho poznal. Jako místo, kde je možné žít důstojně a beze strachu.


...lan Přidat komentář. Hellrampage. 4 02 ... Knihy Google ... . dubna ... Série Hraju, abych žil je podstatně slabší ve všech ohledech. K roztěkanému stylu psaní s hlavním hrdinou tak trochu debilem bych přidal jako slabý faktor obrovskou infantilnost a hraní na city. Z celé knihy mám pocit, jako bych četl literaturu pro děti nebo náctileté. Hraju, abych žil 2 - Klan. Dmitrij Rus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 7 hodnocení čten ... Kniha: Hraju, abych žil 2 - Klan - Dmitrij Rus | Knihy.ABZ.cz ... . 5.0 z 5 hvězdiček 7 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 24.3. u Vás doma (Typy ... Elektronická kniha Hraju, abych žil 2 - Klan na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hraju, abych žil 2 - Kl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY