Doba jedová 9 - Cukr

Doba jedová 9 - Cukr - Gary Taubes | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gary Taubes
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doba jedová 9 - Cukr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doba jedová 9 - Cukr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Taubes. Číst Doba jedová 9 - Cukr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je „bílé zlato“ ve skutečnosti „bílým jedem“? Stali jsme se oběťmi nedozírné manipulace? Nezáleží na tom, zda se jedná o běžný řepný, třtinový či konzumní cukr, takzvanou sacharózu, či vysokofruktózový kukuřičný sirup. Konzumace této látky ve všech jejích podobách neustále stoupá, je obsažena téměř ve všem – v snídaňových cereáliích, osvěžujících nápojích, ve zmrzlině i chlebu, a dokonce i v cigaretách. Cílem této knihy je vysvětlit, proč je nutné cukry považovat za důvodně podezřelé a jak jsme se dostali do současné situace, kdy: • třetina všech dospělých trpí obezitou, • dvě třetiny dospělých nadváhou, • téměř každý sedmý je diabetik • a každý čtvrtý až pátý umírá na rakovinu. Přitom až donedávna převládal názor, že „osladit si život“, kdykoli se cítíme unavení, vystresovaní či bez energie, je zcela normální, a hlavně naprosto neškodné. Autorem této přelomové práce, založené na dlouholetém podrobném investigativním výzkumu, jenž splňuje i přísná kritéria pro průkazní materiál u soudu, je novinář Gary Taubes, původní profesí fyzik, který se později zaměřil na problematiku z oblasti medicíny a vědy o výživě.


... informácie o produkte Kniha Doba jedová 9 - Cukr, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Doba jedová 9 - Cukr ... Doba jedová 9 - Cukr - Gary Taubes | Elektronická kniha na ... ... . Navštívil Doba jedová 9 - Cukr zdravotnická centra v Německu a Rakousku, aby získal podněty od tehdejších nejvlivnějších odborníků na diabetes. V roce , téhož roku, kdy si Joslin otevřel soukromou praxi pro léčbu diabetu, referovali Joslin a Fitz o analýze kazuistických poznámek z Massachusettské všeobecné nemocnice ... Doba jedová 9 - Cukr Autor: Taubes, Gary Nakladatel: Triton EAN: 9788075533425 ISBN: 978-80-7553-342-5 Originál: The Case against Sug ... Doba jedová 9 - Gary Taubes | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Doba jedová 9 - Cukr Autor: Taubes, Gary Nakladatel: Triton EAN: 9788075533425 ISBN: 978-80-7553-342-5 Originál: The Case against Sugar Překlad: Petr, Václav Popis: 1× kniha, brožovaná, 416 stran, česky Rozměry: 14,2 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Komentáře ke slov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY