Krutá krása

Krutá krása - Rosamund Hodgeová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rosamund Hodgeová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krutá krása.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krutá krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosamund Hodgeová. Číst Krutá krása Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již od narození byla Nyx zaslíbená krutému vládci svého království. A také už od narození trénovala, jak ho zabít. V den svých sedmnáctých narozenin odchází do paláce, aby se provdala za netvora. A má jasný plán, zabít ho a ukončit jeho devět set trvající vládu. Ovšem panovník ji od samého začátku překvapuje a přitahuje a jeho sídlo není tím pochmurným místem, o kterém jí rodiče vyprávěli. Ovšem aby zůstala loajální své rodině, stejně ho musí zabít! Anebo ne?


...rutá krása Přidat komentář. Malinali ... Krutá krása | Albatrosmedia.sk ... . 1 01. května. Jak už tu někdo psal, taková zmatená Kráska a zvíře. ... Rosamunde Hodge: Krutá krása Ben Aaronovitch: Záludné léto (Peter Grant 5) Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Dětem noci, Albatros Media a Euromedii. Krutá krása book. Read 9,582 reviews from the world's largest community for readers. Převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře.Již od narození byla ... Rosamunde Hod ... Na hranici nenávisti a lásky | Krutá krása ... .Již od narození byla ... Rosamunde Hodge: Krutá krása Leigh Bardugo: Zkáza a naděje (Griša 3) Botanicum Ben Aaronovitch: Záludné léto (Peter Grant 5) Julian Donaldson: Panství Edenbrooke Již od narození byla Nyx zaslíbená krutému vládci svého království. A také už od narození trénovala, jak ho zabít. V den svých sedmnáctých ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY