Útok démonských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4.

Útok démonských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4. - Pamela Butchart | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pamela Butchart
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Útok démonských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4..pdf


Chcete si knihu přečíst?Útok démonských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pamela Butchart. Číst Útok démonských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve školní jídelně se začíná dít něco strašně divného a podezřelého: ve vodě plavou zvířecí očička, jídelníček nedává smysl a kuchařkám světélkují oči. A co teprve ti racci, kteří se začali slétat ke škole! Můžou za to démoni? Líza a její kamarádi vyhlašují pohotovost... Humorný příběh ze školního prostředí vypráví jeho hlavní protagoniska Líza, která si nebere servítky a vše komentuje s upřímností a bezprostředností sobě vlastní. Kniha pobaví děti od sedmi let i jejich rodiče. A že vše bude nakonec úplně jinak, než se zdá? To zjistíme. Rozhodně se při tom hustodémonsky krutopřísně nasmějeme!


...monských kuchařek: Krutopřísná líiza a její parta 4 ... Útok démonských kuchařek - Butchart Pamela od 123 Kč ... ... . Pamela Butchart Nakladatel: Svojtka & Co. 2018 Kniha: Útok démonských kuchařek -- Krutopřísná Líza a její parta - Pamela Butchart; Thomas Flintham. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Všechny informace o produktu Kniha Útok démonských kuchařek - Butchart Pamela, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Útok démonských kuchařek - Butchart Pamela. Krutopřísná Líza a její parta; ... Útok démonskýc ... Útok démonských kuchařek - Butchart Pamela - Knihkupectví ... ... . Krutopřísná Líza a její parta; ... Útok démonských kuchařek. Řádí v jídelně démoni a vaří nákyp ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY