Astronomův sen

Astronomův sen - Thrierry Bourcy, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thrierry Bourcy,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astronomův sen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astronomův sen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thrierry Bourcy,. Číst Astronomův sen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1601 a Rudolf II. pořádá na Pražském hradě hostinu na počest svého dvorního astronoma (a astrologa) Tychona Braha. Hodokvasu se účastní mezi jinými rovněž malíř Sprangler, alchymista a lékař Michael Maier či inkvizitor Roberto Bellarmin, o němž se ví, že odsoudil k smrti Giordana Bruna za jeho kosmologické názory. Když je po večeři slavný astronom nalezen mrtev v hradním kabinetu kuriozit, císař se rozhodne všechny hosty držet na Hradě, dokud velitel hradní stráže celou záležitost neobjasní... Vedle skutečných historických osob či osob skutečnými lidmi inspirovaných zde nacházíme celou řadu postav, o nichž historie nic neví, ale nějaké jim podobné v renesanční Praze bezesporu žily.


...ův sen. Thrierry Bourcy; Francois-Henri Soulie; rok vydání - 2018 ... Astronomův sen - Thrierry Bourcy,Henri Soulie | Knihy ... ... . Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 259 K č. Píše se rok 1601 a Rudolf II. pořádá na Pražském hradě hostinu na počest svého dvorního astronoma (a astrologa) Tychona Braha. ... Astronomův sen Autor: Bourcy, Thrierry a Soulie, Francois-Henri Nakladatel: Argo EAN: 9788025723906 ISBN: 978-80-257-2390-6 Originál: Le songe de l'astronome Překlad: Beguivinová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 204 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Elektronická kniha Astronomův sen Thrierry Bourcy, Fra ... Astronomův sen - Thrierry Bourcy, Francois-Henri Soulie ... ... . vydání) Elektronická kniha Astronomův sen Thrierry Bourcy, Francois-Henri Soulie - Astronomův sen Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Astrono...SOUVISEJÍCÍ KNIHY