Tajemství bible

Tajemství bible - Alfred J. Palla | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alfred J. Palla
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství bible.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství bible ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alfred J. Palla. Číst Tajemství bible Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace zajímavým způsobem předkládá důkazy o tom, že Bible má autoritu Božího Slova. Předkládá důkazy, že pisatelé Biblických knih byli „unášeni“ Duchem Božím, aby napsali věrně a pravdivě co Bůh chtěl čtenářům Bible zdělit. Pisatelé Bible tak Božím způsobem zaznamenali Boží Slovo nejen pro čtenáře v jejich době, ale především pro další generace a to až do konce světa.V Bibli tedy Boží Slovo nehledáme, ale Bible samotná je tím Slovem! To je právě ta pravá podstata Bible a je potřeba jí zdůraznit právě dnes v dnešní době, kdy se pod vlivem liberární teologie autorita Bible a tím Božího Slova zpochybňuje.Tuto publikaci doporučujeme zejména těm věřícím lidem, kteří se pod tlakem liberárních teologů odklonily od pravdy a přestali se držet pravého Božího Slova. Zároveň tuto publikaci doporučujeme všem ateistům a evolucionářům, kteří chtějí předložit konkrétní důkazy z historie, kdo, kdy a kde Bibli napsal? Kdo, kde a jak Boží Slovo zaznamenal a proč jsou na světě lidé co tyto důkazy ignorují i když mají všechny potřebné historické, archeologické a jiné důkazy přímo před sebou?Naše přání je, aby obsah této knihy přinesl čtenářům nejen nový pohled na poznatky z archeologických výzkumů, ale především radost z toho, že náš Pán Ježíš Kristus si „Tajemství Bible“ svým lidsky nepochopitelným způsobem chránil a chrání pro všechny generace lidstva. Přáli by jsme si, aby se kniha dostala ke všem lidem, kteří k Písmu Svatému přistupují s vírou v autoritě stvořitele nebe i země a všech pramenů vod.


...u máme nesmírně spolehlivé slovo proroků a vy děláte dobře, že se ho držíte jako lampy zářící v temnotách, dokud se nerozbřeskne den a ve vašich srdcích nevzejde jitřenka ... Tajemství Bible » Studium ... . Pokud chcete podpořit Tajemství Bible v šíření evangelia Ježíše Krista můžete tak učinit na: IBAN : CZ94 2010 0000 0021 0173 3384 děkuji LH Show less TAJEMSTVÍ BIBLE:Proč mnozí křesťané přijdou o věčný život - Duration: 34:29. Tajemství Bible 14,248 views. 34:29. The Real Da Vinci Code with Tony Robinson - Duration: 1:41:20. Pokud chcete podpořit Tajemství Bible v šíření evangelia Ježíše Krista můžet ... Tajemstvi Bible E05 - YouTube ... . Tajemství Bible 14,248 views. 34:29. The Real Da Vinci Code with Tony Robinson - Duration: 1:41:20. Pokud chcete podpořit Tajemství Bible v šíření evangelia Ježíše Krista můžete tak učinit na: Číslo účtu: 2101733384 / 2010 IBAN : CZ94 2010 0000 0021 0173 3384 děkuji LH. *** Více na http://filmex...SOUVISEJÍCÍ KNIHY