Velká kniha zahradničení pro děti

Velká kniha zahradničení pro děti - Virginie Aladjidi, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Virginie Aladjidi,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha zahradničení pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha zahradničení pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginie Aladjidi,. Číst Velká kniha zahradničení pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak správně zasadit ředkvičky? Kdy sklidit dýně a jaké při tom všem použít nářadí? Každé z ročních období zahradníkovi přináší nové výzvy. Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých ilustrací Elisy Géhin představuje všechny zásadní úkoly, se kterými se v průběhu roku malí i velcí zahradníci mohou setkat. Velkoformátová kniha rozdělená na 4 části (jaro, léto, podzim, zima) učí děti, jak vypěstovat a sklidit svou první úrodu a mít z ní co největší užitek. Nabádá je ale také k tomu, aby svět odehrávající se na našich zahradách a balkonech více vnímaly a obdivovaly. Budou proto třeba pozorovat pohyb květin při měsíčku nebo se učit rozeznávat jedlé volně rostoucí květiny. Z této knihy ovšem nebudou nadšené jen děti. Nabízí totiž velké množství tipů a rad zkušených zahradníků, které mohou být užitečné i pro dospělé zahrádkáře. Věděli jste například, že nejlepším opatřením proti slimákům, je vedle květiny položit kolečko okurky?


... tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých ilustrací Elisy Géhin představuje všechny zásadní úkoly, se kterými se v průběhu roku malí i velcí zahradníci mohou setkat ... Velká kniha zahradničení pro děti - Knihkupectví ArtMap ... . Velkoformátová kniha rozdělená na 4 části (jaro, léto, podzim, zima) učí děti, jak vypěstovat a sklidit svou ... Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých ilustrací Elisy Géhin představuje všechny zásadní úkoly, se kterými se v průběhu roku malí i velcí zahradníci mohou setkat. Velkoformátová kniha rozdělená na 4 části (jaro, léto, podzim, zima) učí děti, jak vypěstovat a sklidit svou ... Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých i ... Velká kniha zahradničení pro děti - Pellissier Caroline ... ... . Velkoformátová kniha rozdělená na 4 části (jaro, léto, podzim, zima) učí děti, jak vypěstovat a sklidit svou ... Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých ilustrací Elisy Géhin představuje všechny zásadní úkoly, se kterými se v průběhu roku malí i velcí zahrad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY