Koupení novináři

Koupení novináři - Udo Ulfkotte | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Udo Ulfkotte
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Koupení novináři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koupení novináři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Udo Ulfkotte. Číst Koupení novináři Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize se dozvíte, v jakých lobbistických organizacích jsou zastoupeni jací novináři. Autor uvádí stovky jmen a pohlédne do zákulisí těch organizací, které naše média propagandisticky jednostranně ovlivňují: Atlantik-Brücke, Trilaterální komise, German Marshall Fund, American Council on Germany, American Academy, Aspen Institute a Institut pro evropskou politiku (Institut für Europäische Politik). Když CIA stanovuje, co se bude psát Dovedete si představit, že v redakcích píší spolupracovníci tajných služeb texty, které pak jsou v redakční části zveřejňovány pod jmény známých novinářů? Víte, kteří novináři jakých médií byli podplaceni za svá zpravodajství? A máte alespoň přibližnou představu, jak jsou udělovány renomované „novinářské ceny“? Jestliže jste tuto knihu četli, budete se na naše noviny dívat zcela jinýma očima, častěji vypnete televizi a budete také vědět, čemu máte v rádiu ještě věřit: skoro ničemu. Neboť Ulfkotte také pečlivě napsal, jaké stanice které straně patří, a kteří novináři jsou ovlivňováni a jak. Poznáte, jak je s vámi manipulováno – a budete vědět, kým a proč. Závěrem vám bude jasné: Názorová rozmanitost je teď už jenom simulovaná. Protože naše „zprávy“ jsou často čirým vymýváním mozků. Novináři námi manipulují v zájmu mocných Máte i vy pocit, že vámi média často manipulují a obelhávají vás? Potom jste na tom stejně, jako většina Němců. Doposud bylo považováno za „spikleneckou teorii“, že námi, občany, vůdčí média cíleně manipulují s využitím propagandistických technik. Nyní jeden insider odhaluje, co se v zákulisí skutečně odehrává. Novinář Udo Ulfkotte se dnes stydí za to, že 17 let pracoval pro Frankfurter Allgemeine Zeitung. Ještě než autor odhalí tajné sítě moci, provede důslednou sebekritiku. Poprvé zde dokumentuje, jak byl za své zpravodajství ve FAZ podplácen a jak byla podporována korupce. A odhalí, proč tvůrci veřejného mínění informují tendenčně a jak prodloužená ruka tiskového oddělení NATO mediálně připravuje války. S naprostou samozřejmostí byl i autor přijat do sítí amerických elitních organizací, za pozitivní zpravodajství obdržel v USA na oplátku dokonce čestné občanství.


...jší nabídky Koupení novináři - Udo Ulfkotte ... Kniha Koupení novináři - Jak politici, tajné služby a ... ... . ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 104004 recenzí. Koupení novináři - Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky - Udo Ulfkotte ... Koupení novináři Autor: Ulfkotte, Udo Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020617019 ISBN: 978-80-206-1701-9 Originál: Gekaufte Journalisten Překlad: Otáhal, Josef Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Koupení novináři Jak politici, tajn ... Koupení novináři - Udo Ulfkotte od 230 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Koupení novináři Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky . Udo Ulfkotte; Udo Ulfkotte . 4,5 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra História Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Naše vojsko, 2018 ... V této knize se dozvíte, v jakých lobbistických organizacích jsou zastoupeni jac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY