Selfies

Selfies - Jussi Adler-Olsen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Selfies.pdf


Chcete si knihu přečíst?Selfies ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Selfies Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?


...efinition is - an image that includes oneself (often with another person or as part of a group) and is taken by oneself using a digital camera especially for posting on social networks ... Social Media, Selfies, and Addiction | Psychology Today ... ... The real reason men hate women taking selfies ... efinition is - an image that includes oneself (often with another person or as part of a group) and is taken by oneself using a digital camera especially for posting on social networks. What is the origin of selfie? Explore Sexy Selfies's 363 photos on Flickr! Give Pro. sexyselfiespics. 6...SOUVISEJÍCÍ KNIHY