Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013

Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013 - Ondřej Chvojka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Chvojka,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Chvojka,. Číst Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší komplexní přehled depotů z doby bronzové z území Čechy, objevených do konce roku 2013 a předaných do muzejních sbírek. Jedná se o více než stovku nových souborů, které dosud většinou nebyly publikovány a které významně doplňují starší syntézy českých depotů. Všechny tyto nové nálezy jsou v knize podrobně popsány, analyzovány a rovněž kompletně vyobrazeny. Vedle archeologického vyhodnocení jsou v knize zařazeny i kapitoly o chemických analýzách kovových artefaktů z depotů a o archeobotanických analýzách.


...y tyto nové nálezy jsou v knize podrobně popsány, analyzovány a rovněž kompletně vyobrazeny ... XLSX www.archeologickaspolecnost.cz ... . Vedle archeologického vyhodnocení jsou v knize zařazeny i kapitoly o chemických analýzách kovových artefaktů z depotů a o archeobotanických analýzách. (hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013. Díl 2) Nové české depoty doby bronzové: Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku 2013 Ondřej Chvojka, Luboš Jiráň, Milan Metlička, kolektiv The publication focuses on hoards of metal objects from the Bronze Age that were found between 1990 and 2013 on the territory of Bohemia. Therefore are not included in the previous syntheses of Czech hoards processed by V. Moucha and O ... Ondřej Chvojka | Gorila ... . Therefore are not included in the previous syntheses of Czech hoards processed by V. Moucha and O. Kytlicová at Nové české depoty doby bronzové 1 + 2 Hromadné nálezy kovových předmětů učiněné do roku ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY