Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu

Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu - Johan Theorin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Johan Theorin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johan Theorin. Číst Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí. Vitterská bojovnice Ristin a princ Dhor, kteří jen o vlásek unikli smrti, se pomalu vydávají do jejích hlubin, pronásledováni skupinou vojáků, rytířů a elfů. Vedou je bratři Niklis a Jöran, protože k tomu mají velmi osobní důvod: chtějí se pomstít. Jarmaland je pro ně zcela neznámý svět, kde vane ledový vítr a ve stínech číhá zlo. Všichni se musí ze všech sil snažit, aby tuto náročnou výpravu přežili.


...o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí ... Příběh o Jarmalandu 02: Hon na Vittry - FantasyPlanet ... . Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečnýc... Příběh o Jarmalandu: Hon na vittry - Johan Theorin | Databáze knih Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu Johan Theorin Nakladatel: MOBA 2020 Hon na vittry: Příběh o Jarmalandu. Johan Theorin ... Hon na vittry Autor: Theorin, Johan Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389073 ISBN: 978-80-243-8907-3 Originál: Jakten pa hwitrerna. Kronikan om Jarmaland Překlad: Bojanovský, Jaroslav Po ... Hon na vittry | HLEDEJCENY.cz ... . Kronikan om Jarmaland Překlad: Bojanovský, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Elektronická kniha Hon na vittry na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Hon na vittry od ostatných používateľov. ... Hon na Vittry Příběh o Jarmalandu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY