Houbařka

Houbařka - Viktorie Hanišová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktorie Hanišová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Houbařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houbařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktorie Hanišová. Číst Houbařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co všechno se dá najít v lese? Sára žije ve staré chalupě na Šumavě a živí se sběrem hub. Každé ráno si obuje letité pohorky, popadne košík s utěrkou, v kapse pohladí ostrý nožík a vyrazí. Už sedm let chodí po stejné trase, sedm let od jara do podzimu sbírá houby na týchž místech a prodává je za pár stovek jedné hospodě. Jako dobrovolná poustevnice se s nikým nepřátelí ani neopouští Pošumaví. Jen občas vyrazí za psychiatričkou do Plzně přesvědčit ji o svém vyrovnaném duševním stavu. Zpráva o matčině smrti proto Sářin život příliš nezmění. Zúčastní se pohřbu, setká se s bratry, kterým se už dávno odcizila, a vrátí se zpátky do lesa. Jenže co se zdá jako nepatrnost na povrchu, bouřlivě bují pod ním. Dědické řízení do jejího života navrátí rodinu, která ji zavrhla. A domek se postupně rozpadá. Obchody nejdou. Začíná být jasné, že Sára bude muset svůj dosavadní způsob života opustit. A jedinou cestou ven je přestat odvracet oči od toho předchozího. Viktorie Hanišová zpříma a zároveň citlivě měří, co vydrží dětská duše a kde jsou hranice rodiny. Román Houbařka je příběh předem neúspěšného pokusu utéct traumatu.


...ná být jasné, že Sára bude muset svůj houbařský způsob života opustit ... Houbařka - recenze | Databáze knih ... . A jedinou cestou ven je přestat odvracet oči od toho předchozího. Viktorie Hanišová zpříma a zároveň citlivě měří, co vydrží dětská duše a kde jsou hranice rodiny. Román Houbařka je příběh předem neúspěšného pokusu utéct traumatu. Houbařka ve mně bude doznívat ještě hodně dlouho. flag 5 likes · Like · see review. Sep 08, 2019 Meriana rated it it was amazing. Tieto Češky, to sa výborne ... Houbařka - Biblio ... . Sep 08, 2019 Meriana rated it it was amazing. Tieto Češky, to sa výborne číta. Príbeh v ktorom sa zdanlivo nič nedeje, no nepustí vás, kým o pol druhej v noci neskončíte. Presne ako huby, to čo je na povrchu zďaleka nezobrazuje to, čo sa ... Houbařka. 580 likes. Ráda chodím na houby:-P Aneb kousek lesa u vas doma:-) Hanišová, Viktorie: Houbařka. Zchátralé vesnick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY