Hrana hry aneb Hry na hru

Hrana hry aneb Hry na hru - Karel Haloun | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Haloun
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrana hry aneb Hry na hru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrana hry aneb Hry na hru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Haloun. Číst Hrana hry aneb Hry na hru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karel Haloun (1951) je výtvarník, grafický designér, publicista, editor, kurátor, nehrající člen kapel Jasná páka a Hudba Praha a docent UMPRUM. Tato kniha ho představuje jako „undergroundového“ autora sedmi pozoruhodných dramatických her a hříček: (Stříbrný) medvěd, (Skoro) dobrá píseň, Konec hry (s nadějí), Syflárna, Vicemistři, Na výletě a Zakousli pejska. Projevuje se v nich jako ironický glosátor reality se smyslem pro groteskní vidění, absurditu, hravost a barvitý jazyk vysokého i nízkého stylu. Knihu uzavírá Halounova bibliografie a tři studie: Karel Král v textu O špagetě, která hledá svůj konec nahlíží na autora spolugeneračním pohledem, Libor Vodička se ve studii A proč by se nedaly hrát? zabývá nejenom hratelností těchto textů, ale fenoménem hry v Halounových textech vůbec a Michal Čunderle provádí jazykovou analýzu Halounových řečí.


... Hrana hry aneb Hry na hru - Haloun Karel ... Online hry zdarma | Hry.sk ... . Karel Haloun (1951) je výtvarník, grafický designér, publicista, editor, kurátor, nehrající člen kapel Jasná páka a Hudba Praha a docent UMPRUM. Tato kniha ho představuje jako „undergroundového" autora sedmi pozoruhodných dramatických her a hříček: (Stříbrný) medvěd, (Skoro) dobrá píseň, Konec hry (s nadějí ... Hrana hry aneb Hry na hru Autor: Haloun, Karel Nakladatel: Akademie múzických umění Brkola EAN: 9788088151128 ISBN: 978-80-88151-12-8 Ilustrace: Raškovová, Lucie Popis: 1× kniha, brožovaná, 212 stran, česky Rozměry: 16 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Hrana hry aneb Hry na hru - K ... Hrana hry aneb Hry na hru (Karel Haloun) | Detail knihy ... ... . vydání) Hrana hry aneb Hry na hru - Karel Haloun . Karel Haloun (1951) je výtvarník, grafický designér, publicista, edit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY