Strážkyně podsvětí

Strážkyně podsvětí - Elizabeth Peters | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Peters
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážkyně podsvětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážkyně podsvětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Peters. Číst Strážkyně podsvětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Právě když se členové rodiny Emersonových pouštějí do dalších vykopávek v Údolí králů, obdrží Amélie varovné znamení, aby se držela dál od hrobky označené 20A! Sny o veliké kočce, egyptském znamení štěstí, naopak popohání Amélii v kopání, dokud neobjeví mumii ženy, která byla zavražděna teprve před několika lety. Rodině nezbývá než odhalit temný stín, který chce za každou cenu jejich pátrání zhatit.


...rážkyně podsvětí Přidat komentář ... Kniha Strážkyně podsvětí - Trh knih - můj antikvariát online ... . Modrina. 1 09.06.2018. Příběhy Emersonových mám moc ráda, i tentokrát jsem byla velmi spokojená. ... Strážkyně podsvětí, Kategorie: Historické romány. Právě když se členové rodiny Emersonových pouštějí do dalších vykopávek v Údolí králů, obdrží Amélie varovné znamení, aby se držela dál od hrobky označené 20A! Strážkyně podsvětí - Elizabeth Peters. Právě když se členové rodiny Emer ... Kniha Strážkyně podsvětí - Elizabeth Peters | Dobré Knihy.cz ... . Právě když se členové rodiny Emersonových pouštějí do dalších vykopávek v Údolí králů, obdrží Amélie varovné... Vaše soutěže - Soutěž o 3 knihy Strážkyně podsvětí - Výprava za vykopávkami v Údolí králů, které v dobách starověkého Egypta sloužilo jako pohřebiště faraonů a mocných šlechticů, může přinést nejedno překvapení. Hrdinové ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY