Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče

Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče - Achim Ahlgrimm | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Achim Ahlgrimm
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Achim Ahlgrimm. Číst Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když otevřete tuto knihu, řeknete si: Co to je? Který popleta ji kreslil? To přece nemůže být pravda! Pročpak obrovská chobotnice sedí zrovna v naší vaně? Jak se tam dostala? A proč maminka pečlivě čistí koberec sekačkou na trávu? Jak to, že si pes Alík hoví v postýlce mého malého brášky? A kam se bráška ztratil? Zmatek nad zmatek! To zdaleka není všechno! V této knížce najdete více než 200 popletených věcí a bláznivých situací, které čekají, až vše uvedete na pravou míru! Pořádně si obrázky prohlédněte a odhalte všechny chyby, omyly, nesmysly a motanice! Schválně - Myslíte, že se dají v kuchyni pouštět draci? A může mít kůň chobot? Nebo snad hrb jako velbloud? Čeká Vás zábava na dlouhé hodiny, při které se hodně zasmějete.


... nesmysly - Velká knížka pro malé vypravěče ... Velká knížka Veselé nesmysly pro malé vypravěče Achim ... ... . autor neuveden. Info: Presco Group, 2017 (1.), 12 str. Ilustr. A. Ahlgrimm. Z něm. přel. A. Viltová ... Recenze produktu Veselé nesmysly - Velká knížka pro malé vypravěče. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Knihy Populárně naučná pro děti a mládež Leporela, puzzle Velká knížka Veselé nesmysly pro malé vypravěče. Velká knížka Veselé nesmysly pro malé vypravěče. Achim Ahlgrimm. Když otevřete tuto knihu, ře ... Velká knížka Veselé nesmysly pro malé vypravěče - Ahlgrimm ... ... . Achim Ahlgrimm. Když otevřete tuto knihu, řeknete si: Co to je? Který popleta ji kreslil? To přece nemůže být pravda! Pročpak obrovská chobotnice sedí zrovna ... Hledáte Velká knížka - Veselé nesmysly pro malé vypravěče od Achim Ahlgrimm? Dnes objednáte, z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY