Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele

Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele - MIluše Jirušková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
MIluše Jirušková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor MIluše Jirušková. Číst Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určena dětem od 7 let; zejména těm, kteří mají problémy se čtením a s vnímáním obsahu čteného textu. Své čtenářské dovednosti s její pomocí ale mohou rozvíjet také žáci bez těchto obtíží. Titul podporuje tvůrčí práci a pomáhá vytvářet a posilovat vztah ke čtení. Kniha je barevně rozčleněna na tři části podle obtížnosti četby. Na levé straně dvojlistu čtenáři najdou text s doplňujícími informacemi nebo otázkami, na straně pravé autorka vybízí k práci zábavnou formou.


... čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele MIluše Jirušková Nakladatel: Edika 2018 Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky: Určeno pro děti, rodiče i učitele Aleš Čuma Nakladatel: Edika 2020 Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky ... Věda hrou. 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky ... ... . Určeno pro děti, rodiče i učitele - MIluše Jirušková . Publikace je určena dětem od 7 let; zejména těm, kteří mají problémy se čtením a s vnímáním obsahu čteného textu. Dyslexie - Průvodce pro rodiče a učitele. První společné dílo evropských odborníků na problematiku dyslexie: Dr. Iana Smythe, Doc.PaedDr. Olgy Zelinkové, CSc., Magdaleny Ziemnicki a Prof. Amandy Kirby. Kniha je psána srozumitelně pro rodiče dětí s dysl ... Dyslektické žáky musíme učit číst ... . Dyslexie - Průvodce pro rodiče a učitele. První společné dílo evropských odborníků na problematiku dyslexie: Dr. Iana Smythe, Doc.PaedDr. Olgy Zelinkové, CSc., Magdaleny Ziemnicki a Prof. Amandy Kirby. Kniha je psána srozumitelně pro rodiče dětí s dyslexií a učitele Ukažme žákům, že číst je zábavné. Škola (rodinu už nezmiňuj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY