Očarovaná Havaj

Očarovaná Havaj - Jiří Kolbaba, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kolbaba,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Očarovaná Havaj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Očarovaná Havaj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kolbaba,. Číst Očarovaná Havaj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění o nejkrásnější části Země lidí z pera legendárního cestovatele Miloslava Stingla s fotografiemi Jiřího Kolbaby. Havaj, očarovaná Havaj, údajně nejkrásnější země světa, souostroví proslulé svými polynéskými obyvateli, melodickou hudbou, surfaři, obrovitými orchidejovými plantážemi a vulkány Mauna Kea a Mauna Loa, sopkami, jaké se tu rodí i dnes. Souostroví známé svými prý nejkrásnějšími plážemi světa – Waikiki a Kaanapali. Země snad s nejlepším podnebím planety. O všech těchto přiléhavých i falešných superlativech „očarované Havaje“ hovoří legendární český cestovatel a etnograf Miloslav Stingl. Na základě četných výzkumných cest odkrývá i ty tváře dějin a kultury této vzdálené tichomořské země, o nichž nemáme dosud tušení. Aktualizované vydání provázejí ilustrace, autorovy dobové snímky a fotografie jednoho z nejznámějších současných cestovatelů a fotografů Jiřího Kolbaby.


...arovaná Havaj vznikla díky jednomu z nejznámějších a nejoblíbenějších českých cestovatelů současnosti Miroslavu Stinglovi ... Očarovaná Havaj | Knižní klub Levné knížky ... . Ten navštívil Havaj už několikrát a vždy si ze svých cest odnesl něco nového, jedinečného. A právě to chce předat čtenáři ve své knize, doplněné o dobové fotografie českého ... Havaj, očarovaná Havaj, údajně nejkrásnější země světa, souostroví proslulé svými polynéskými obyvateli, melodickou hudbou, surfaři, obrovitými orchidejovými plantážemi a vulkány Mauna Kea a Mauna Loa, sopkami, jaké se tu rodí i dnes. Souostroví známé svými prý nejkrásnějšími plážemi světa - Waikiki a Kaanapali. Očarovaná Havaj (1981) Uctívači hvězd ... Očarovaná Havaj - Nakladatelství JOTA ... . Souostroví známé svými prý nejkrásnějšími plážemi světa - Waikiki a Kaanapali. Očarovaná Havaj (1981) Uctívači hvězd (1980) Siouxové bojují dál (1976) Neznámou Mikronésií (1976) Tajemství indiánských pyramid (1974) Očarovaná Havaj E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Miloslav ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY