A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem

A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem - Julius Bittmann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julius Bittmann,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem.pdf


Chcete si knihu přečíst?A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julius Bittmann,. Číst A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem publikace je podpořit rodiče dětí s nějakým hendikepem ve výchově jejich sourozenců a pomoci sourozencům těchto dětí pochopit a tolerovat své bratry a sestry. Rodinný život s dítětem např. s poruchou autistické¬ho spektra je velmi náročný, na jejich zdravé sourozence jsou často kladeny abnormální požadavky, a to ze strany rodičů i společnosti. Kniha se zabývá problematikou sdělení diagnózy sou¬ro¬zencům, seznámení se specifiky, vy¬světlení rozdílů apod., dále se věnuje otázce postavení rodiče ve vztahu ke svým dětem, rozdělení pozornosti a řešení každodenních náročných životních situací. Velká část knihy je věnována zkušenostem a pocitům sourozenců dětí s PAS, ale i s jinou diagnózou.


... A na mě nikdo nemá čas -- Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem - Julius Bittmann; Lenka Bittmannová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... A na mě nikdo nemá čas: Jak se cítí a jak to vidí ... ... ... Jak to vidí-- - Vyhledávání na Heureka.cz ... A na mě nikdo nemá čas -- Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem - Julius Bittmann; Lenka Bittmannová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak se cítí a jak to vidí sourozenci lidí (nejen) s autismem Cílem pu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY