Tajemství hotelu Winterhouse

Tajemství hotelu Winterhouse - Ben Guterson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Guterson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství hotelu Winterhouse.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství hotelu Winterhouse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Guterson. Číst Tajemství hotelu Winterhouse Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl trilogie plný tajemna, magie a rébusůAlžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Čas je neúprosný a Alžběta s Freddym budou muset použít všechen svůj důvtip, aby vyřešili záhadu hotelu Winterhouse!


...ta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella ... Hotel Winterhouse - Ben Guterson - SEVT.cz ... . Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hot Záhady, kouzla a tajemství prokletého hotelu v 1. dílu napínavé trilogie! Osiřelá Alžběta žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. Tajemství hotelu Winterhouse 5. 1 recenze ; Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Fre ... Tajemství hotelu Winterhouse - Ben Guterson, Chloe Bristol ... ... . Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. Tajemství hotelu Winterhouse 5. 1 recenze ; Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná ... Kniha Taj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY