Astro tarot - Kniha+22 karet

Astro tarot - Kniha+22 karet - Martin Kratochvíla | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Kratochvíla
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Astro tarot - Kniha+22 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astro tarot - Kniha+22 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kratochvíla. Číst Astro tarot - Kniha+22 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tarot k nám promlouvá obrazem a symbolikou – nejstarší řečí lidstva. Proto předpokládáme, že počátek tarotových karet leží hluboko v základech lidského myšlení i cítění…Tarotové karty jsou ikonami našeho života na zemi. Každý člověk bude jejich obrazy chápat podle své představivosti, citu i přání. Nejsou tedy knihou poučení a informací, ale především obrazem našeho vnitřního myšlení, subjektivního chápání světa i vyjádřením našich idejí, snů, přání…Tento originální český soubor karet vychází z principů klasického tarotu, liší se však podáním i ztvárněním symboliky, jež vycházejí z komunikace s jemnějšími úrovněmi vědomí. Pochopení pravého významu obrazů se stává prostředníkem mezi námi a světem skrytých životních vazeb a zákonitostí.


... Astro tarot - Kniha+22 karet od Martin Kratochvíla? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Spiritual Advisor | 24karatastrology ... . 33 prodejen po celé ČR Astro tarot - Kniha+22 karet Autor: Kratochvíla, Martin Nakladatel: Fontána EAN: 9788073360030 ISBN: 978-80-7336-003- Popis: 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, 42 stran, česky Rozměry: 12 × 18 cm Rok vydání: 2003 (1. vydání) Tarot je osvědčený a oblíbený prostředek, který lidé používají odedávna, když chtějí nahlížet do své budoucnosti, získat oporu při určitém rozhodování nebo si prostě jen dopřát osobní chvíli klidu a usebrání. ... Astro tarot - Kniha+22 karet Martin Kratochvíla. Astro tarot - Kniha+22 karet - Martin Kratochvíla ... Astro tarot od 118 Kč - Heureka.cz ... . ... Astro tarot - Kniha+22 karet Martin Kratochvíla. Astro tarot - Kniha+22 karet - Martin Kratochvíla ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY