Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo

Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo - Tereza Krekulová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Krekulová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Krekulová. Číst Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Terezy Krekulové je věnována životu a dílu rabi Nachmana (1772-1810), který byl bezesporu nejoriginálnější a zároveň nejrozporuplnější osobností chasidského hnutí. Jedinečnost Nachmanových myšlenek autorka dokládá jak příklady z jeho příběhů, tak zejména rozborem kázání ze sbírky Likutej MoHaRaN. Díky tomu, že Tereza Krekulová přeložila a do své knihy zařadila rovněž několik homiletických textů rabi Nachmana, má čtenář možnost sám okusit hloubku a jedinečnost jeho učení.


... je dobré, vše je Jedno" Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav Osobnost a dílo „Al lis Good, All is One" Rabi Nachman Ben Simcha of-Bratslav His Personality and his Work Mgr ... Knihy > Biografie a životopisy > Náboženskí predstavitelia ... ... . Tereza Krekulová My thesis deals whith one of the most fascinating and at the same time controversial figures of Hasidic movement rabbi Nahman of Bratslav whose place in the framework of Hasidic spirituality ... "Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo." Kniha Terezy Krekulové je věnována životu a dílu rabi Nachmana (1772-1810), který byl bezesporu nejoriginálnější a zároveň nejrozporuplnější osobností chasi ... Vše je dobré, vše je Jedno: Rabi Nachman ben Simcha mi ... ... ." Kniha Terezy Krekulové je věnována životu a dílu rabi Nachmana (1772-1810), který byl bezesporu nejoriginálnější a zároveň nejrozporuplnější osobností chasidského hnutí. Kniha: Vše je dobré, vše je Jedno -- Rabi Nachman ben Simcha mi-Braslav, jeho osobnost a dílo - Tereza Krekulová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu....SOUVISEJÍCÍ KNIHY