Hadohlavec

Hadohlavec - Peter May | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hadohlavec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hadohlavec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Hadohlavec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací do Spojených států. Když je v jižním Texasu nalezen kamion plný mrtvých Číňanů, je případu přizvána nejen ona, ale z politických důvodů také pekingský detektiv Li Jen, který momentálně působí na čínském velvyslanectví ve Washingtonu. Li je odhodlaný zjistit, proč se jeho krajané udusili v uzavřeném chladicím voze kdesi v Americe, jenže musí opět pracovat se ženou, jež utekla z Číny i z jeho života. Společně dostanou za úkol odhalit, kdo stojí za obchodem s ilegálními čínskými imigranty, který vedl k texaské tragédii. V průběhu vyšetřování odhalí, že uprchlíci se stali nedobrovolnými přenašeči smrticího nákladu, jenž se může zakrátko stát osudným celému lidstvu.


...avec skvrnitý (Channa argus) je dravá sladkovodní paprskoploutvá ryba z čeledi hadohlavcovití (Channidae) ... Lov hadohlavců na jezerech - jižní Thajsko (Thajsko) ... . Pochází z východní Číny, Koreje a jihovýchodního Ruska, jeho areál zasahuje nejseverněji ze všech hadohlavců.Introdukován byl v Japonsku a USA, kde je považován za nebezpečný invazní druh.Na přelomu padesátých a šedesátých let dvacátého století se ... Parachanna obscura (Günther, 1861) - hadohlavec tmavý Nejbližšími příbuznými hadohlavců jsou pravděpodobně labyrintky (Anabantoidei), které s hadohlavci spojuje nejen dýchání vzduchu pomocí nadžaberního orgánu, ale i mnohé aspekty rozmnožovacího chování, jako je stavba hnízd, inkubace jiker a ochrana potěru v tlamě ... Hadohlavec - ryba s hadím tělem, zde v pře ... Hadohlavci - aquatab.net ... ... Hadohlavec - ryba s hadím tělem, zde v pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY