Tajemství tří žen

Tajemství tří žen - Mária Ďuranová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mária Ďuranová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství tří žen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství tří žen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Ďuranová. Číst Tajemství tří žen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Libuše je žena v produktivním věku, která statečně celé roky snáší manželovu přílišnou šetrnost a jeho sobectví. Ale když jejich děti vyletí z rodného hnízda, dodá jí to ten potřebný impulz a rozhodne se začít nový život. V ženském světě, jehož je najednou součástí, se ale nečekaně vyhrotí vztah jejích dvou dcer. Podaří se obětavé mámě postavit most mezi vlastními dětmi? A nedojde při tom k odhalení utajované minulosti?


...ajemství tří žen Přidat komentář. sabca ... Tajemství tří žen Mária Ďuranová | Knihkupectví Daniela ... . 14 26.12.2019. Přesto, že kniha zde nemá moc dobré hodnocení, mě se líbila. ... Tajemství tří žen. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tajemství tří žen - Ďuranová Mári ... Kniha Tajemství tří žen - Mária Ďuranová | Dobré Knihy.cz ... . ... Tajemství tří žen - Ďuranová Mária. Libuše je žena v produktivním věku, která statečně celé roky snáší manželovu přílišnou šetrnost a jeho sobectví.... Všechny informace o produktu Kniha Tajemství t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY