Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda

Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda - Marie-Helene Place, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie-Helene Place,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie-Helene Place,. Číst Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomto opravdu velkém sešitu na vás čeká více než 150 aktivit zaměřených na přírodu. Najdete zde kreslení, malování, stříhání, poznávání stromů, listů, květin, pozorování ptáků, hmyzu a životního cyklu rostlin v průběhu čtyř ročních období. Knížkou provázejí sympatické postavičky Baltazara a Pepína. Aktivity jsou vytvořené v souladu s pedagogikou Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznávání a učení skrze činnosti, a "pomoz mi, abych to dokázal sám" – citlivé vedení dětí k samostatnosti. Sešit obsahuje také stolní hru, pexeso k vystřihnutí a volné stránky pro založení herbáře. Pro všechny děti od tří do šesti let.


...elký, větší, největší sešit Montessori Příroda -- s Baltazarem a také Pepínem! - Marie-Héléne Place; Caroline Fontaine - Riquier Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori - Příroda ... Velký, větší, největší sešit Montessori Příroda Marie ... ... . Zvětšit Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori - Příroda. EAN: 9788025622865. Kód: ISBN9788025622865. Dostupnost: Na dotaz. ... Aktivity jsou vytvořené v souladu s pedagogikou Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznávání a ... Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Příroda; Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Příroda. Marie - Héléne Place, Caroline Fontaine - Riquier. Listovat. ... Můj sešit p ... Velký, větší, největší sešit Montessori - Příroda ... ... ... Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Příroda; Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Příroda. Marie - Héléne Place, Caroline Fontaine - Riquier. Listovat. ... Můj sešit pozorování a aktivit Příroda ve městě .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY