Dívka na kusy

Dívka na kusy - Kathleen Glasgow | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kathleen Glasgow
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka na kusy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka na kusy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathleen Glasgow. Číst Dívka na kusy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fanoušci Girl, Interrupted, Thirteen Reasons Why nebo All the Bright jistě ocení debut Kathleen Glasgow o dívce,které vzal okolní svět skoro vše, na čem jí záleželo, a o naději, která jí pomohla postavit se znovu na nohy. Charlotte Davis je na tom zle. V osmnácti letech již přišla skoro o všechny blízké ve svém životě. Ale naučila se zapomínat. Její hluboké jizvy jsou plné bolesti a smutku, ale když zapomenete, naleznete trochu klidu. Nemusíte přemýšlet o otci, o vašem nejlepším příteli, který navždy zmizel ani o matce, která vám nemá co dát. Každou novou jizvou ztvrdne Charlottino srdce o trochu víc, přesto to stále tolik bolí. Bolí to dost, abyste na to nemysleli, což je někdy jediná cesta, abyste našli cestu zpět od kraje propasti. Hluboce dojemný portrét dospívající dívky na pokraji ztráty sebe sama a její cestě zpět do života. První próza Kathleen Glasgow je dojemně reálný a upřímný. Je to příběh, od kterého se nebudete moci odtrhnout.


...ívka na kusy Přidat komentář. Misshell1 ... Kniha: Dívka na kusy - Kathleen Glasgow | Knihy.ABZ.cz ... . 1 13. května. Tohle byl hodně silný příběh a skvěle napsaný. ... Pecka. Nadšení. Od knížky jsem očekávala standardní příběh, kdy se opět nějaké dívce děje něco nepěkného. To je ovšem omyl. Je to velmi hluboké a důležité čtení. Pokud hledáte hit pro novou generaci, která by si měla uvědomit, jak složitý, děsivý či krásný umí být život, Dívka na kusy je tu pro vás. Nebo na nejlepší kamarádku, ze které ... Dívka na kusy od 13,10 € - Heureka.sk ... . Nebo na nejlepší kamarádku, ze které je teď chodící zombie. Nebo na svou matku, která o ni nestojí. ... Dívka na kusy - Kathleen Glasgow ... Kathleen Glasgow vstoupila na knižní trh se svou prvotinou Dívka na kusy. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY