Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu

Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu - Orianna Fieldingová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Orianna Fieldingová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orianna Fieldingová. Číst Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Najděte v přetechnizovaném světě ztracenou vnitřní rovnováhu Kdy jste si naposledy vyšli na procházku bez chytrého zařízení? Kolik času denně strávíte zíráním do podsvícených obrazovek? Je první věcí, kterou ráno uděláte, to, že sáhnete po mobilu? A necítíte se někdy zválcovaní přetlakem informací, textovek, mailů a upozornění? Možná přišel čas, abyste si dopřáli digitální detox. Na stránkách této knihy naleznete příklady, jak digitální technologie negativně vplývají na každodenní životy nás všech, ale i rady a tipy, jak se z jejich vlivu vymanit. V žádném případě nejde o to, abyste techniku přestali používat úplně. Jen se stanete jejím pánem a začnete ji využívat efektivněji. Přehledné detoxikační plány vás provedou drobnými změnami, které můžete učinit v běžném režimu dne, i delšími pauzami, kdy si od techniky odpočinete opravdu intenzivně.


...y informace o produktu Kniha Digitální detox - Zbavte se závislosti na mobilu a internetu - kolektiv autorů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Digitální detox - Zbavte se závislosti na mobilu a internetu - kolektiv autorů ... E-kniha: Digitální detox - Orianna Fieldingová | Knihy.ABZ.cz ... . Digitální detox: Zbavte se závislosti na mobilu a internetu Orianna Fieldingová Nakladatel: CPress 2019 Na stránkách této knihy naleznete příklady, jak digitální technologie negativně vplývají na každodenní životy nás... Zobrazit celý text Digitální detox Zbavte se závislosti na mobilu a internetu Kniha Digitální detox s podtitulem "Zbavte se závislosti na mobilu a internetu" radí, jak si od technologií odpočinout a jak si naplánovat offline odvykací kůru. Au ... Digitální detox (Orianna Fielding) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Zobrazit celý text Digitální detox Zbavte se závislosti na mobilu a internetu Kniha Digitální detox s podtitulem "Zbavte se závislosti na mobilu a internetu" radí, jak si od technologií odpočinout a jak si naplánovat offline odvykací kůru. Autorka uvádí 12 příznaků digitálního přetížení (ráno hned po probuzení kontrolujeme mobily, jsm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY