Už jsem normální?!?: Být holka je dřina 1

Už jsem normální?!?: Být holka je dřina 1 - Holly Bourne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Bourne
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už jsem normální?!?: Být holka je dřina 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už jsem normální?!?: Být holka je dřina 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Bourne. Číst Už jsem normální?!?: Být holka je dřina 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o skutečném holčičím přátelství a velké odvaze vypráví o středoškolačce Evie. Právě nastoupila na novou školu, kde ji nikdo nezná jako „tu holku, co se zcvokla“. Už nebere skoro žádné prášky, umí si poradit se svými úzkostmi a je na krok od toho, aby byla normální. Jenže co to je, být normální? Má skvělé kamarádky, chodí do kina a na koncerty. Ještě ji zbývá najít si kluka. Jenže vztahy s kluky jsou ošemetná věc, z těch by se zbláznila i normálně holka. Chytrý a vtipný bestseller, který by neměl chybět v žádné holčičí knihovně.


...re skoro žádné prášky, umí si poradit se svými úzkostmi a je na krok od toho, aby byla normální ... Už jsem normální?!? Holly Bourne | Knihkupectví Daniela ... . Jenže co to je, být normální? Má skvělé kamarádky, chodí do kina a na koncerty. Ještě ji zbývá najít si kluka. Jenže vztahy s kluky jsou ošemetná věc, z těch by se zbláznila i normálně holka. Být holka je dřina 1 Holly Bourne Nakladatel: #booklab 2017 Už nebere skoro žádné prášky, umí si poradit se svými úzkostmi a je na krok od toho, aby byla normální. Jenže co to je, být normální? Má skvělé kamarádky, chodí do kina a na koncerty. Ještě ji zb ... Už jsem normální?!? - Být holka je dřina 1 ... . Jenže co to je, být normální? Má skvělé kamarádky, chodí do kina a na koncerty. Ještě ji zbývá najít si kluka. Jenže vztahy s kluky jsou ošemetná věc, z těch by se zbláznila i normálně holka. Už jsem normální?!?. Být holka je dřina 1 - Holly Bourne . Román o skutečném holčičím přátelství a velké odvaze vypráví o středoškolačce Evie. Právě nastoupi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY