Bretaňský příliv: Pátý případ pro komisaře Dupina

Bretaňský příliv: Pátý případ pro komisaře Dupina - Jean-Luc Bannalec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Bannalec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bretaňský příliv: Pátý případ pro komisaře Dupina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bretaňský příliv: Pátý případ pro komisaře Dupina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Bannalec. Číst Bretaňský příliv: Pátý případ pro komisaře Dupina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rybáři, vědci, pašeráci a legendami opředený ostrov uprostřed Atlantského oceánu. Komisař Dupin nechtěl už nikdy vyšetřovat na moři. Nicméně tento nový případ ho nutí vydat se až před poslední výběžky západního pobřeží Bretaně. Na svérázný ostrov de Sein, na němž žije víc králíků než lidí a kdysi ho obývaly mocné čarodějnice. Před úchvatnou kulisou, mezi ostrovy Molene a Ouessant a zátokou Douarnenez, vyšetřují komisař a jeho inspektoři záhadný případ, který je donutí překročit vlastní hranice.


...ký příliv - Bannalec, Jean-Luc ; Pátý případ komisaře Dupina jej přivádí do světa bretaňských rybářů a pašeráků ... Jean-Luc Bannalec | Gorila ... . Zrovna v den letního slunovratu stojí komisař Dupin až po kotníky v rybích odpadcích. V aukční ... Autor:Jean-Luc Bannalec Formát:135x206mm Počet stran:416 Vazba:Pevná Výrobce:Knižní klub Bretaňský příliv. pátý případ pro komisaře Dupina. Jean-Luc Bannalec ; z německého originálu Bretonische Flut ... přeložil Jiří Vodvárko. Bannalec, Jean-Luc, Bannalec, Jean-Luc, Document has not been rated yet Třetí případ komisaře ... Bannalec, Jean-Luc : Bretaňský příliv ... ... přeložil Jiří Vodvárko. Bannalec, Jean-Luc, Bannalec, Jean-Luc, Document has not been rated yet Třetí případ komisaře Dupina. Na rozlehlé solné zahrady na poloostrově Guérande se právě snáší soumrak. Vzduch je prosycen fialkovou vůní fleur de sel, o níž místní obyvatelé tvrdí, že občas vyvolává halucinace. Pod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY