Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně

Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně - Václav Červenka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Červenka
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Červenka. Číst Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně Online je nyní tak snadné!

POPIS


ŠEST MUŽŮ JINDŘIŠKY VIII. je zpověď stárnoucí zpěvačky, která za svým snem zpívat v muzikálu šla hodně klikatou cestou. Směr jí určovali často muži i dějinné události a ona o tom vypráví své první lásce s neodolatelným smyslem pro humor. Samozřejmě to ilustruje písněmi, šansony, které jsou z jejího momentálního působení v kabaretu, nebo třeba i kupletem a dalšími žánry ze své cesty za vysněným cílem. Tahle „one women show“, nikde dosud nehraná, je skvělou hereckou příležitostí i poutavým příběhem pro čtenáře.NEVĚSTA Z TŮNĚ je vlastně operním libretem, jež tentokrát ovšem není jenom jednou složkou konečného díla, ale je dílem samo sobě. Dlouholetý dramaturg, režisér a autor zde vytvořil na objednávku pro skladatele Radima Smetanu český „sen noci svatojanské“, plný nápadů, lyriky, slovních hříček a neotřelých veršů, takže by byla škoda si ho nepřečíst.


...est mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně Autor: Červenka, Václav Nakladatel: Radix EAN: 9788087573303 ISBN: 978-80-87573-30-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 15,4 × 21,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Nevěsta | Srovnanicen.cz ... . vydání) Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně. ... ŠEST MUŽŮ JINDŘIŠKY VIII. je zpověď stárnoucí zpěvačky, která za svým snem zpívat v muzikálu šla hodně klikatou cestou. Směr jí určovali často muži i dějinné události a ona o tom vypráví své první lásce s neodolatelným smyslem pro humor. Samozřejmě to ... ŠEST MUŽŮ JINDŘIŠKY VIII. je zpověď stárnoucí zpěvačky, která za ... Šest mužů Jindřišky VIII. / Nevěsta z tůně ... . Směr jí určovali často muži i dějinné události a ona o tom vypráví své první lásce s neodolatelným smyslem pro humor. Samozřejmě to ... ŠEST MUŽŮ JINDŘIŠKY VIII. je zpověď stárnoucí zpěvačky, která za svým snem zpívat v muzikálu šla hodně klikatou cestou. Směr jí určovali často ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY