Anton a mrak

Anton a mrak - Petr Behenský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Behenský
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Anton a mrak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anton a mrak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Behenský. Číst Anton a mrak Online je nyní tak snadné!

POPIS


V malé vsi s podivuhodným názvem Zadní Deštná pod Poklicí žije svérázná dvojice otce a syna – starý Anton a mladý Anton. Žijí po svém, skromně, v souladu s přírodou a svým svědomím a tím jsou trnem v oku svým sousedům. Ale nejen tím, o nich a o jejich původu se nic neví. Vše se objasní, když se jednoho dne zjeví neobyčejný mrak čili Mrak, s nímž mladý Anton zažije výjimečné dobrodružství mimo běžnou realitu. Jeho život získá novou náplň a osud další pokračování. Magie Antonova příběhu a poetičnost vyprávění nabízejí čtenářský zážitek nevšední kvality.


... MRAK JR. Funeral services for Anton Mrak Jr ... Anton a mrak - Behenský Petr - Knihkupectví Ládví ... ., 42, of 915 Ridge avenue were held Saturday at the North Side Catholic church. Burial was in St. Joseph's cemetery. Mr. Mrak died early Tuesday at Sweetwater County Memorial hospital following a short illness. Anton John Mrak was born Nov. 2, 1908 in Rock Springs. Anton Mrak was born on month day 1856, at birth place, to Ignaz Mrak and Agnes Mrak (born Dermata). Ignaz was born in 1822, in Krain. Anton ma ... Mrak Name Meaning & Mrak Family History at Ancestry.com® ... . Ignaz was born in 1822, in Krain. Anton married Notburg Mrak (born Nösig) on month day 1888, at age 32. Notburg was born on March 6 1863, in Längenfeld-Runhof, 6444, Tirol, Österreich. Rock Springs Daily Rocket-Miner, Sep 17, 1983 ANTON (TONY) MRAK HOMEDALE, Idaho-Services for Anton (Tony) Mrak, 81, Homedale, Idaho were conducted at the Flahiff Funeral Chapel in Homed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY