Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí

Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí - Hana Konečná, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Konečná,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Konečná,. Číst Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí Online je nyní tak snadné!

POPIS


V posledních desetiletích došlo k obrovským změnám v rodinném chování. Přispěla k tomu především dostupná spolehlivá hormonální antikoncepce a metody asistované reprodukce – ta nyní může udělat rodiče v podstatě z kohokoliv a kdykoliv. Informace o technickém provedení metod asistované reprodukce jsou dobře dostupné, je jich plný internet. Obtížně dostupné jsou ale informace o psychosociálních, sociálních, etických a právních souvislostech. Hlavními tématy knihy budou právo na rodičovství, věkové limity pro přístup k asistované reprodukci, náhradní mateřství, fertility preservation, social freezing, transplantace dělohy, open identity vs. anonymita dárcovství, rodičovství osamělých osob, rodičovství homosexuálních párů. Kniha je určena pro praktické lékaře, gynekology, porodní asistentky, odborníky na reprodukční medicínu, etiky, odborníky z oblasti náhradní rodinné péče, psychology, právníky a osoby plánující rodičovství. Autorka knihy, doc. PhDr. Ing. Hana Konečná, Ph.D., je psycholožka, zaměřuje se hlavně na psychosociální a etické otázky řešení nedobrovolné bezdětnosti a na otázky kvality v medicíně. Působí na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde učí budoucí zdravotníky a sociální pracovníky. Dlouhodobě spolupracuje se Střediskem náhradní rodinné péče. Zároveň je už téměř 20 let aktivním dobrovolníkem v neziskových organizacích zaměřených na řešení nedobrovolné bezdětnosti a na person-centered healthcare, je spoluzakladatelkou jedné z nich – pacientské organizace Adam Česká republika, angažující se i na mezinárodní úrovni (Fertility Europe, EPF, IAPO).


...e asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí Hana Konečná, kolektiv Nakladatel: Mladá fronta 2017 Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí Titul doručujeme za 3 pracovní dny Vaše cena s DPH: 330 Kč 264 Kč Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí V posledních desetiletích došlo k obrovským změnám v rodinném chování ... Fertility - Chci.cz ... . Přispěla k tomu především dostupná spolehlivá hormonální antikoncepce a metody asistované reprodukce - ta nyní může udělat rodiče v podstatě z kohokoliv a kdykoliv. Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí Z výsledků výzkumu GA ČR č. 17-07753S "Náhradní mateřství v ČR: právní, psychosociální a etická analýza", jehož nositelem je Zdravotně soci ... Rodičem kdykoliv a jakkoliv?: Průvodce asistovanou ... ... . Průvodce asistovanou reprodukcí a náhradní rodinnou péčí Z výsledků výzkumu GA ČR č. 17-07753S "Náhradní mateřství v ČR: právní, psychosociální a etická analýza", jehož nositelem je Zdravotně soci...SOUVISEJÍCÍ KNIHY