Nelidské zdroje

Nelidské zdroje - Monika Petrlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Petrlová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nelidské zdroje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nelidské zdroje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Petrlová. Číst Nelidské zdroje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme ve světě, jenž mluví zkratkami „cizího nářečí“ – z lidí jsou zdroje a všichni se přetavují do podoby manažerů, asistentů a specialistů. Snad nikdo není „normální“ pracant. Zapomínáme mateřštinu a odlidšťujeme se. Na prvním místě je úspěch, zábava a především kupa zbytečných slov. S takovými hrdiny teď máme možnost se poznat. Potkáme chvástala, jenž nic neumí, a přesto se mu v zaměstnání daří, lovkyni bohatého manžela, smutného juniora na cestách mezi rodiči nebo zcela obyčejný pracovní tým, který mezi sebou nekomunikuje, ač by každý člen toho chtěl dost říct. Vstupme do světa Nelidských zdrojů. Budeme se především bavit, i když nám možná chvílemi bude trošku smutno.


...ajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás ... Nelidské zdroje - Monika Petrlová | Databáze knih ... . Josef "José" Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall) a Matěj Matolín (STRV, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu Nelidské zdroje se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému nejen z oblasti náboru ... Listen to Nelidské zdroje on Spotify. Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro v ... Podcast: Nelidské zdroje - Fresh ideas ... . Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás. Josef "José" Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall) a Matěj Matolín (STRV, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu se se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému ... Nelidské zdroje. 2020 16...SOUVISEJÍCÍ KNIHY