Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí

Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí - Jaroslava Ester Evangelu | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Ester Evangelu
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Ester Evangelu. Číst Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší svět očima malé Anděly, která pod taktovkou starší sestry Lenky objevuje věci nepoznané a vzniklé situace řeší s nebývalou kreativitou, z níž šílí nejen rodiče, ale i široké okolí. Z kapitoly "Čistokrevní psi jsou nejlepší": Konečně to, co potřebujeme! Občanský průkaz, průkaz ROH, další divné nezajímavé šedivé průkazky a potom něco, co nás zaujalo nejvíce – vojenská knížka. Zaradovaly jsme se. To bylo to pravé! Je tam znak republiky, má to punc důležitosti již na první pohled, je tam spousta kolonek a razítek. To je ono, to hledáme! K nelibosti mé sestry se opět ozvala má opatrnost: ,,A nebude se někdo zlobit? Co když to bude ještě potřeba?“ Lenka se naštvala, že kazím každou radost. Ale pro jistotu prolistovala knížečku a zjistila, že otčím již na vojně byl. ,,No vidíš, už tam byl, už ji potřebovat nebude.“ Ilustrátorka Jana Táborská, jejíž kresby vás knihou provází k tomu napsala: Z hlediska "spořádaného" rodiče je tahle kniha noční můra. Z pohledu dítěte jsou tyto povídky sbírkou vysoce kreativních nápadů a dobrodružných výprav, byť ne vždy technicky dokonale provedených. Fakta jsou podávána věcně, zajisté pravdivě a s nadhledem již zkušeného pozorovatele. Humor je odměřován po kapkách až k závěrečné povodni. Podivuhodná směsice důvěrně známých situací našeho dětství a jejich často nesmlouvavě radikálních řešení, s detaily u nichž není vždy potřeba, aby se s nimi rodič důvěrně seznámil. A tak i vy v podobných případech, vy pozorovatelé a ochranitelé dětských duší, prosím, Nezhášejte světýlka!


...Nezhášejte světýlka -- O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí - Jaroslava Ester Evangelu ... Brněnská personalistika, Údolní 11, Brno (2020) ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Nezhášejte světýlka O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nezhášejte světýlka O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí. Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí Jaroslava Ester Evangelu N ... Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském ... ... . Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí Jaroslava Ester Evangelu Nakladatel: Handpicked Publishing 2017 Nezhášejte světýlka: O dětské moudrosti a rodičovském neštěstí Kniha přináší svět očima malé Anděly, která pod t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY