Výprava na ohňostroj

Výprava na ohňostroj - Ondřej Macl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Macl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výprava na ohňostroj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výprava na ohňostroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Macl. Číst Výprava na ohňostroj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román-reportáž s básnickými prvky o Evropské unii a mladých lidech. Hlavní hrdina Ondřej absolvuje vysokou školu a ocitá se na pracovním úřadě. Chmurná představa příliš jisté budoucnosti ho nutí k útěku – stane se dobrovolníkem Evropského domu ve francouzském Bordeaux. Společně s dalšími deseti rychlokvašenými „ambasadory“ má za úkol šířit evropské hodnoty, představovat svou zemi dětem ve školách, pomáhat při sportovních událostech včetně fotbalového Eura... V době, kdy propuká tzv. migrační krize, Ondřej utíká před národem, před rodinou i před svou dívkou Andreou, paralyzován jakýmsi ohňostrojem, který ho trhá zevnitř na cáry.


...iter Ondrej Macl presents his new book "The Firework Expedition" (a novel on European Union and young people) in collaboration with "Nothing Is a Problem Here" platform, prostor39, Prague ... Výprava na ohňostroj ... ... Všetky informácie o produkte Kniha Výprava na ohňostroj, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Výprava na ohňostroj. Výprava na ohňostroj od 6,57 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Výprava na ohňostroj 2019; Miluji svou babičku víc než mladé dívky 2017; K čemu jste na svět ... Výprava na ohňostroj Autor: Macl, Ondřej Nakladatel: Štengl Petr EAN: 978808 ... Výprava na ohňostroj - Ondřej Macl | Databáze knih ... . Výprava na ohňostroj 2019; Miluji svou babičku víc než mladé dívky 2017; K čemu jste na svět ... Výprava na ohňostroj Autor: Macl, Ondřej Nakladatel: Štengl Petr EAN: 9788087563762 ISBN: 978-80-87563-76-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Výprava na ohňostroj Ondřej Macl B...SOUVISEJÍCÍ KNIHY