Zlá milá / Papírové polobotky

Zlá milá / Papírové polobotky - Pavel Šrut | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šrut
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlá milá / Papírové polobotky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlá milá / Papírové polobotky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šrut. Číst Zlá milá / Papírové polobotky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor knih pro děti a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svazku patří k jeho dílům zásadním. „Scénář básně“ Zlá milá je pečlivě komponovanou epickou básnickou skladbou o neopakovatelné lásce, v čase ztracené. Papírové polobotky jsou bilanční, zobecňující výpovědí o lidském osudu, lásce, stárnutí a smrti. Společně patří k tomu nejlepšímu, co bylo v české poezii po roce 1989 napsáno.


...á / Papírové polobotky Autor: Šrut, Pavel Nakladatel: Torst EAN: 9788072155590 ISBN: 978-/80-7215-559- Popis: 1× kniha, vázaná, 188 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Kniha Zlá milá / Papírové polobotky - Pavel Šrut ... ... . vydání) „Scénář básně" Zlá milá (1997) je pečlivě komponovanou epickou básnickou skladbou o neopakovatelné lásce, v čase ztracené. Papírové polobotky (2001) jsou bilanční, zobecňující výpovědí o lidském osudu, lásce, stárnutí a smrti. Společně patří k tomu nejlepšímu, co bylo v české poezii po roce 1989 napsáno. V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (20 ... Zlá milá Papírové polobotky / Nejlevnější knihy ... . Společně patří k tomu nejlepšímu, co bylo v české poezii po roce 1989 napsáno. V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor knih pro děti a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svaz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY