Co nedělat, když jste neviditelní

Co nedělat, když jste neviditelní - Ross Welford | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ross Welford
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nedělat, když jste neviditelní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co nedělat, když jste neviditelní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ross Welford. Číst Co nedělat, když jste neviditelní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ethel už na akné vyzkoušela leccos. Marně. Když se jí dostane pod ruku podivná čínská medicína, která slibuje zaručený účinek, hned po ní skočí. Bohužel v kombinaci s návštěvou solária dojde k tomu, že se Ethel stane neviditelnou. Zpočátku to je docela legrace. Jenže jak má udržet svůj stav v tajnosti? Dokáže najít lék na neviditelnost? A když už je v tom hledání: odhalí pravdu o tom, kdo byli její rodiče, které nikdy nepoznala?


...ělat, když jste neviditelní Ross Welford ... Co (ne)dělat, když jste neviditelní - Knižní vesmír ... . 5,0 ( 1) Tahle neviditelná holka si získá vaše srdce! Ethel už na akné vyzkoušela leccos. Marně. Když se jí dostane pod ruku podivná čínská medicína, která slibuje zaručený účinek, hned po ní skočí. Bohužel v kombinaci s návštěvou solária dojde k tomu, že se Ethel ... Kniha Co (ne)dělat, když jste neviditelní Přidat komentář. Veruu95. 26.06.2019. Moc milá oddechová ... Co nedělat, když jste neviditelní | Albatrosmedia.cz ... . Veruu95. 26.06.2019. Moc milá oddechová knížka :) Příběh byl napsán svěžím, vtipným stylem, takže se četl v podstatě sám. ... Co nedělat, když jste neviditelní book. Read 128 reviews from the world's largest community for readers. Ethel už vyzkoušela všechno. Klidně by stála cel... Co nedělat, když jste neviditel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY