Big Joe: Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala

Big Joe: Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala - Josef Šmejkal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Šmejkal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Big Joe: Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Big Joe: Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Šmejkal. Číst Big Joe: Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poprvé vychází knižní autobiografie legendárního zápasníka Josefa Šmejkala, známého po světě jako Big Joe. V jeho vyprávění se vrátíte na začátek minulého století, kdy Šmejkal vévodil zápasnickým žíněnkám. Dočtete se o tom, jak při lisabonské koridě přemohl býka holýma rukama, jak v Americe porazil padesát zápasníků v řadě, jak ho unesli kovbojové nebo jak málem zahynul v mořské bouři. Originálními ilustracemi knihu bohatě doprovodil Jakub Bachorík.


...vychází knižní autobiografie legendárního zápasníka Josefa Šmejkala, známého po světě jako Big Joe ... Take Take Take, Vratislavova 7, Prague (2020) ... . V jeho vyprávění se vrátíte na začátek minulého století, kdy Šmejkal vévodil zápasnickým žíněnkám. Poprvé vychází knižní autobiografie legendárního zápasníka Josefa Šmejkala, známého po světě jako Big Joe. V jeho vyprávění se vrátíte na začátek minulého století, kdy Šmejkal vévodil zápasnickým žíněnkám. Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala. Zboží jsme přidali do vašeho nákupního ... Big Joe -- Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa ... ... . Autobiografie slavného českého zápasníka Josefa Šmejkala. Zboží jsme přidali do vašeho nákupního košíku Poprvé vychází knižní autobiografie legendárního zápasníka Josefa Šmejkala, známého po světě jako Big Joe. V jeho vyprávění se vrátíte na začátek minulého století, kdy Šmejkal vévodil zápasnickým žíněnkám. Big J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY